Dołącz do nas:

Zolpidem - tabletki na bezsenność: działanie, skład, opinie, cena i gdzie kupić?

Bezsenność to problem, który może dotykać nawet połowy ludzkości, gdyż każdy z nas na co dzień zmaga się ze stresem, problemami czy przepracowaniem. Rozwiązaniem, które pomaga złagodzić lub nawet wyeliminować zaburzenia snu są tabletki nasenne. Niektóre tego typu produkty dostępne są bez recepty, inne zaś wyłącznie na receptę. Jednym ze środków, który wydaje się wyłącznie z przepisu lekarza jest Zolpidem. Czy rzeczywiście jest on skuteczny w leczeniu bezsenności? Czy powoduje skutki uboczne? Na te oraz inne pytania odpowiadamy w recenzji produktu. Zapraszamy do jej przeczytania.

Szukasz skutecznego i bezpiecznego środka na bezsenność? Wypróbuj Melatolin Plus!

Co to jest Zolpidem i jak działa?


Zolpidem to środek leczniczy, który ułatwia proces zasypiania oraz wydłuża czas trwania snu. Producent leku deklaruje, że stosowanie tabletek zapobiega wybudzeniom nocnym oraz ułatwia ponowne zaśnięcie, jeśli do takiego wybudzenia dojdzie.

W przeciwieństwie do wielu innych tabletek na bezsenność, Zolpidem nie hamuje naszej aktywności w ciągu następnego dnia po zastosowaniu leku.

Substancją czynną w leku Zolpidem jest składnik to tej samej nazwie, tj. zolpidem. Znajdziemy go także pod postacią takich leków jak Ambien, Edluar czy Zolpic. Podobnie jak Zolpidem charakteryzują się one silnym działaniem nasennym orz uspokajającym. Wiele osób zmagających się z zaburzeniami snu potwierdza, że Zolpidem działa skutecznie i całkowicie eliminuje problem bezsenności.

Czy Zolpidem powoduje efekty uboczne?


Przed zastosowaniem leku należy przeczytać ulotkę lub skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Zolpidem jak każdy produkt leczniczy może powodować efekty uboczne.

Efekty uboczne, które występują często:

zakażenia dróg oddechowych, koszmary, senność, pobudzenie, bóle głowy, zawroty głowy, biegunka, mdłości, wymioty, bóle brzucha, wyczerpanie.

Do efektów ubocznych występujących niezbyt często występujących można zaliczyć: splątanie, drażliwość oraz podwójne widzenie.

Efekty uboczne mające nieznaną częstość występowania: niepokój, rozdrażnienie, psychoza, zaburzenia świadomości, wysypka, świąd skóry, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy, osłabienie mięśni, pocenie się, zaburzenia chodzenia.

Wszystkie możliwe skutki uboczne stosowania leku wymienione są w ulotce do niego dołączonej.

Jak stosować Zolpidem?


Lek ma formę tabletek, które należy stosować doustnie. Zalecane jest przyjmowanie leku przez możliwie jak najkrótszy czas – od kilku dni do maksymalnie dwóch tygodni. W trakcie stosowania leku zaleca się zmniejszanie dawki, aby nie doszło zespołu abstynencyjnego, który towarzyszy nagłemu odstawieniu leku.

O przedłużeniu stosowania leku może zadecydować wyłącznie lekarz, a stosowanie wyrobu bez jego wiedzy może mieć ciężkie konsekwencje dla zdrowia, a nawet życia.

Stosowanie leku uzależnione jest od wieku pacjenta.

Osoby dorosłe powinny przyjąć przed snem jedną dawkę leku, która wynosi nie więcej niż 10 mg. Jeżeli osoba dorosła stosuje mniejszą dawkę i okaże się ona skuteczna, wówczas nie należy zwiększać dawki leku.

Osoby w podeszłym wieku nie powinny przekraczać dawki 5 mg przed snem.

Jaka jest cena Zolpidem i gdzie kupić?


Warto pamiętać, że Zolpidem to lek wydawany wyłącznie z przepisu lekarza, a zatem przed zakupem najpierw należy udać się na konsultację lekarską. To lekarz zdecyduje czy pacjent powinien zastosować Zolpidem czy może lepiej zastosować środek łagodniejszy, np. zawierający ziołowe składniki.

Niemniej jednak, jeśli mamy receptę na Zolpidem za lek zapłacimy ok. 15 zł za opakowanie zawierające 30 tabletek.

Uwaga! Przestrzegamy przed zakupem leków przez internet. Często w sieci można spotkać anonse tytułowane np. „zolpidem sprzedam”. Po pierwsze – nie mamy uprawnień, by taki lek kupić bez recepty, co jest nielegalne. Po drugie – sprzedawany lek może być niekompletny i nieoryginalny, co rodzi zagrożenie dla naszego zdrowia, a nawet życia. Nie warto ryzykować.

Jakie są opinie o leku Zolpidem?


Internet to doskonałe narzędzie, które pozwala nam zweryfikować wiele informacji oraz sprawdzić, czy dany środek sprawdzi się w naszym przypadku i czy w ogóle warto go kupić. Jeśli chodzi o tabletki nasenne Zolpidem, wiele opinii jest pozytywnych, co sugeruje, że lek jest skuteczny i działa tak, jak deklaruje producent.

Pacjenci cenią Zolpidem za jego niską cenę. Opakowanie wystarczające na 2 tygodnie stosowania kupimy bowiem za cenę mniejszą niż 10 zł. Niestety lek ten nie jest rozwiązaniem, które może być stosowane przez dłuższy czas, bowiem Zolpidem zalecany jest do stosowania nie dłużej niż przez 2 tygodnie. Dłuższe stosowanie leku np. przez okres miesiąca musi być bezwzględnie skonsultowane z personelem medycznym.

Pacjenci, którzy sięgają po Zolpidem w swoich opiniach podkreślają, że efekty widoczne są po zastosowaniu pierwszej dawki. Odczuwają oni wówczas wzmożoną potrzebę snu, co wymusza położenie się do łóżka.

Ważną cechą preparatu jest fakt, że zastosowany on na noc, nie wywołuje porannego uczucia otępienia, które towarzyszy wielu innym środkom na bezsenność.

Stosujący lek Zolpidem przestrzegają jednak siebie nawzajem przed możliwym uzależnieniem od leku oraz zespołem abstynencyjnym, który może wystąpić po nagłym odstawieniu leku. Dlatego tabletki należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarskimi.

Ziołowy, bezpieczny i skuteczny środek na bezsenność


Bezsenność to dolegliwość, którą można zahamować stosując tabletki na bezsenność. W większości przypadków skutecznym rozwiązaniem okazują się nie leki, lecz suplementy diety bazujące wyłącznie na naturalnych składnikach. Często siła ich działania w niczym nie ustępuje lekom, a dodatkowo nie powodują one efektów ubocznych oraz uzależnienia.

Przykładem najlepszego środka na bezsenność jest Melatolin Plus. Produkt ten zajął 1 miejsce w naszym rankingu tabletek na bezsenność, ponieważ jest naturalny, działa skutecznie i bezpiecznie i nie powoduje uzależnienia.

Skuteczność suplementu diety Melatolin Plus opiera się na jego formule, która wykorzystuje działanie aż 10 składników. Połączone one razem stanowią naturalny środek o wielotorowym działaniu. Jak działa ten produkt? O tym możecie przeczytać poniżej

W jaki sposób działa Melatolin Plus?

  • Zwalcza wpływ stresu na zasypianie.
  • Ułatwia zasypianie.
  • Zmniejsza liczbę przebudzeń w ciągu nocy.
  • Zapobiega przedwczesnemu przebudzaniu się.
  • Poprawia samopoczucie oraz koi skołatane nerwy.
  • Dodaje energii oraz redukuje zmęczenie.
  • Zapewnia długi, głęboki i relaksujący sen.
  • Nie uzależnia i nie powoduje efektów ubocznych.

Otrzymaj nawet 3 opakowania gratis!


Decydując się na zakup tabletek prosto ze strony producenta www.melatolinplus.pl możemy otrzymać 1 lub nawet 3 opakowania produktu gratis! Skorzystaj z promocji!

Co ważne – Melatolin Plus to środek z gwarancją satysfakcji. Jeżeli w ciągu 90 dni stosowania suplementu nie odczujesz poprawy, wypełnij formularz zwrotu, a otrzymasz zwrot pieniędzy!

Ciężko porównywać lek Zolpidem z suplementem diety Melatolin Plus, ale bez wątpienia ten drugi zasługuje na uwagę. Wysoka jakość składników, skuteczne działanie, działanie bez efektów ubocznych oraz 90-dniowa gwarancja satysfakcji czynią ten produkt bezkonkurencyjnym!

Tabletki nasenne: Zolpidem | Stilnox | Sleep Well